לשכת המסחר ישראל-יפן יצאה לאחרונה ביזמה חדשה, בה היא תרכז פניות והצעות מהציבור שמטרתן לקדם סיוע של מדינת ישראל לחברות ישראליות הפועלות באופן סדיר מול יפן (בדגש על חברות הייטק, סטארטאפ, יצואנים, יבואנים וחברות סחר).

בשנים האחרונות, ישנה פריחה ביחסי הגומלין שהתפתחו בין המדינות. ליחסים אלה מאפיינים ייחודיים- כלכליים, עסקיים ותרבותיים ועל כן, סוברת הלשכה כי יש מקום ליזום מתן סיוע ספציפי לשימור המצב של ימי טרום-קורונה וכן על מנת להיערך ליום שאחרי.

 לשכת המסחר ישראל-יפן מזמינה חברות וגופים לשלוח את רעיונותיהם בנושא לגב’ סופיה גוגלב, מנהלת הלשכה (אנא שלחו מייל לגב’ גוגלב בכתובת isrjapan@netvision.net.il). הרעיונות יאוגדו ויועברו למשרדי הכלכלה, האוצר ומשרד רוה”מ באופן מסודר.

פירמת גרינברג טראוריג היא בין פירמת עורכי הדין הגדולות בעולם ולה 41 משרדים ברחבי העולם. זוהי הפירמה הבינלאומית היחידה לה משרד פיזי בישראל וכן משרד ביפן. משרדינו בתל-אביב ובטוקיו עובדים בשיתוף פעולה הדוק ומוציאים לפועל יוזמות משותפות רבות מדי שנה. בימים אלה, אנו עובדים יחד על מנת לתמוך בלקוחותינו בישראל וביפן בכדי לסייע בהתמודדותם עם השלכות נגיף קורונה.

ליצירת קשר, אנא פנו לג’ואי שבות, מנהל משרדנו בתל-אביב או לקוג’י אישיקאווה, מנהל משרדנו בטוקיו.